تبلیغات
بانک اطلاعاتی مهندسی صنایع

  • مدیریت

با توجه به اینکه سایت های آپلود سنتر اکثرا ف ی ل ت ر  شده اند ، لذا عکس ها و بعضی از فایل های موجود دچار مشکل است ، با عرض پوزش از شما ، در اسرع وقت لینک ها را اصلاح خواهیم کرد.

-  چنانچه در دانلود مقالات ، جزوه ها و ... موجود با مشکلی مواجه شدید ، میتوانید از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات مربوط به همان مطلب ، درخواست لینک دانلود دیگر نمایید

آشنایی با فرایند اجرای پروژه های پتروشیمی

 

عنوان مقاله : آشنایی با فرایند اجرای پروژه های پتروشیمی

نویسنده : عبدالکریم پهلوانی

گرد آوری و تنظیم : مانوئل ا.در این مقاله به تشریح فرآیند اجرای طرح های پتروشیمی از ابتدای تعریف طرح تا بهره برداری آن و نیز سازمانهای فعال در اجرای پروژه های پتروشیمی مورد بررسی کلان قرار خواهند گرفت.

برای مطالعه ی کامل این مقاله بروی ادامه مطلب کلیک نمایید ...

مقدمه

در سالهای اخیر شرکت ملی صنایع پتروشیمی، تمام تلاش و همت خود را بكار بسته تا با دستیابی به موقعیت برتر و حداکثر استفاده از مزیت های نسبی آشور، حضوری مؤثرتر در منطقه وجهان بدست آورد. نماد چنین حضوری تغییر شاخص ها و متغیرهای اقتصادی همچون تولید، صادرات، سرمایه گذاری، ارزش افزوده و سهم در تولید ناخالص ملی، مشارکتهای منطقه ای و گسترش بازارهای هدف صادرات در سه برنامه پن جساله آشور به خصوص در برنامه سوم توسعه است.

این گزارش به منظور آشنایی محققان، دانشجویان و موسسات و مراکز تحقیقاتی با فرایند اجرای پروژه های پتروشیمی تهیه شده است . گزارش حاضر مشتمل بر دو بخش است . در بخش اول به تشریح فرآیند اجرای طرح های پتروشیمی از ابتدای تعریف طرح تا بهره برداری آن پرداخته می شود. بدین منظور فعالیت های پروژه ها در دو بخش اصلی یعنی قبل از عقد قر اردادهای اجرایی و پس از عقد قراردادها تشریح می گردد . در بخش دوم نیز سازمانهای فعال در اجرای پروژه های پتروشیمی مورد بررسی کلان قرار خواهند گرفت.

متن کامل مقاله ی فوق را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید :

رمز فایل : inen.cov.ir

منبع : www.pmir.com

مقالات مرتبط :
- راهنمای پیاده سازی و استقرار HSE-MS برای شركتهای پتروشیمی و خصوصی
- مستند سازی مدیریت پروژه بر مبنای استاندارد PMBOK
- ساختارهای شکست کار WBS ، اولین ابزار مدیریت پروژه