تبلیغات
بانک اطلاعاتی مهندسی صنایع

  • مدیریت

با توجه به اینکه سایت های آپلود سنتر اکثرا ف ی ل ت ر  شده اند ، لذا عکس ها و بعضی از فایل های موجود دچار مشکل است ، با عرض پوزش از شما ، در اسرع وقت لینک ها را اصلاح خواهیم کرد.

-  چنانچه در دانلود مقالات ، جزوه ها و ... موجود با مشکلی مواجه شدید ، میتوانید از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات مربوط به همان مطلب ، درخواست لینک دانلود دیگر نمایید

عملیات نت در تأسیسات ساختمان

 

عنوان مقاله : عملیات نت در تأسیسات ساختمان

نویسنده : هنری ملكمی

گرد آوری و تنظیم : مانوئل ا.مقاله حاضر تجربه کسب شده در شرکت سایپا در زمینه تغییرات ساختار سازمانی نگهداری و تعمیرات را بیان می دارد.

برای مطالعه ی کامل این مقاله بروی ادامه مطلب کلیک نمایید ...

چكیده

هر كس كه محصولی را خریداری م یكند، برای استفاده از آن به راهنما نیاز دارد. معمو ً لا كتابچه یا دستورالعمل راهنمای استفاده از محصول راه گشای مصرف كنندگان است و آنها را در استفاده و نگهداری آن كمك می نماید. ساختمان و تأسیسات آن به عنوان یك محصول نیاز به كتاب راهنما دارد. این مهم سالهاست كه در كشور ما رعایت نمی شود و حتی در طر حهای عمرانی، پروژه های بزرگ بدون كتاب راهنما تحویل بهره بردار می شود. بهره بردار بدون اطلاعات راهبری و نگهداری و بدون اطلاع از اهداف پروژه، ساختمان را تحویل می گیرد و با توجه به عدم شناخت اهداف در تأسیسات آن دست كاری می كند و باعث می شود كه به مرور سیست مها از كار افتاده و یا بدون بهر هوری مناسب كار كند.

متن کامل مقاله ی فوق را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید :

رمز فایل : inen.cov.ir


منبع : انجمن نت ایران ( www.irma.ir )

مقالات مرتبط :
- ساختار سازمانی نت در کارخانجات بزرگ ( مطالعه موردی شرکت سایپا )
- نگهداری و تعمیرات مبتنی بر قابلیت اطمینان ( RCM )
- استراتژی نت كارخانه ، كلیدی برای افزایش سود دهی