تبلیغات
بانک اطلاعاتی مهندسی صنایع

  • مدیریت

با توجه به اینکه سایت های آپلود سنتر اکثرا ف ی ل ت ر  شده اند ، لذا عکس ها و بعضی از فایل های موجود دچار مشکل است ، با عرض پوزش از شما ، در اسرع وقت لینک ها را اصلاح خواهیم کرد.

-  چنانچه در دانلود مقالات ، جزوه ها و ... موجود با مشکلی مواجه شدید ، میتوانید از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات مربوط به همان مطلب ، درخواست لینک دانلود دیگر نمایید

بررسی و تحلیل عوامل حیاتی موفقیت در مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران

 

عنوان مقاله : بررسی و تحلیل عوامل حیاتی موفقیت در مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران

نویسنده : محمد رضا اسلامیان

گرد آوری و تنظیم : مانوئل ا.

 

این مقاله، 20 عامل حیاتی موفقیت را شناخته و با تدوین یك پرسشنامه و نظر خواهی از 42 نفر از مدیران دست اندركار ، مهمترین عوامل حیاتی موفقیت در این صنعت را كه حائز بیشترین امتیاز شده اند مشخص می نماید.

برای مطالعه ی کامل این مقاله بروی ادامه مطلب کلیک نمایید ...


چكیده

بررسی و تحلیل عوامل حیاتی موفقیت یكی از رهیافتهای اصلی مدیریت استراتژیك و دستیابی به مزیت رقابتی پایدار می باشد. این تحقیق به بررسی این عوامل در صنعت مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران می پردازد. شناخت این گلوگاهها به مدیران صنعت كمك خواهد نمود تا ضمن تمركز بیشتر بر نقاط حیاتی، استراتژی و راهكارهایی را گزینش و پیاده سازی نمایند تا موفقیت بیشتر و پایدار تری را نصیب سازمان خود سازند.
این مقاله، بر اساس مرور ادبیات و پیشینه تحقیق، 20 عامل حیاتی موفقیت را شناخته و با تدوین یك پرسشنامه و نظر خواهی از 42 نفر از مدیران دست اندركار ، مهمترین عوامل حیاتی موفقیت در این صنعت را كه حائز بیشترین امتیاز شده اند مشخص می نماید. سرانجام محقق تحلیل مختصری از نتایج بدست داده و پیشنهاد می كند كه با توجه به گذشت زمان و تغییر متغیرهای محیطی و در نتیجه تغییر احتمالی نتایج، تحقیقات مشابه مجددا توسط شركتهای ذیربط در دوره های زمانی مطالعات استراتژیك صورت پذیرد.

متن کامل مقاله ی فوق را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید :

منبع : apmi.ir

مقالات مرتبط :
- روش زنجیره بحرانی (Critical Chain) ، رویكردی جدید در مدیریت پروژه
- مستند سازی مدیریت پروژه بر مبنای استاندارد PMBOK
- ارزیابی مدیریت داخلی در پروژه های گازی (گفتگو با مهندس ثمری)