تبلیغات
بانک اطلاعاتی مهندسی صنایع

  • مدیریت

با توجه به اینکه سایت های آپلود سنتر اکثرا ف ی ل ت ر  شده اند ، لذا عکس ها و بعضی از فایل های موجود دچار مشکل است ، با عرض پوزش از شما ، در اسرع وقت لینک ها را اصلاح خواهیم کرد.

-  چنانچه در دانلود مقالات ، جزوه ها و ... موجود با مشکلی مواجه شدید ، میتوانید از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات مربوط به همان مطلب ، درخواست لینک دانلود دیگر نمایید

ساختار سازمانی نت در کارخانجات بزرگ ( مطالعه موردی شرکت سایپا )

 

عنوان مقاله : ساختار سازمانی نت در کارخانجات بزرگ ( مطالعه موردی شرکت سایپا )

نویسنده : مسعود لؤلؤ ، حسین توکلی

گرد آوری و تنظیم : مانوئل ا.مقاله حاضر تجربه کسب شده در شرکت سایپا در زمینه تغییرات ساختار سازمانی نگهداری و تعمیرات را بیان می دارد.

برای مطالعه ی کامل این مقاله بروی ادامه مطلب کلیک نمایید ...

چکیده

در کارخانجات بزرگ و کارخانجاتی که تعداد تجهیزات و ماشین آلات بسیار زیاد و در مناطق مختلف نصب شده اند ، ایجاد یک سیستم نگهداری و تعمیرات منسجم و کارآمد با سرعت پاسخگویی مطلوب به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. بی شک مهمترین عامل اثر گذار در یک سازمان نیروی انسانی است و ساختار سازمانی و نحوه تعریف مسئولیت پرسنل و به ویژه پرسنل فنی در بهره وری نیروی انسانی و اثر بخشی سیستم تاثیر به سزایی دارد. یک ساختار سازمانی مناسب به چه عواملی بستگی دارد؟

مقاله حاضر تجربه کسب شده در شرکت سایپا در زمینه تغییرات ساختار سازمانی نگهداری و تعمیرات را بیان می دارد. این مقاله حاصل چند سال تجربه و فعالیت مدیریت نگهداری و تعمیرات در شرکت سایپا است. مهمترین دستاورد این تجربه دست یافتن به یک ساختار ترکیبی جدید و نیمه متمرکز است. ضمن اینکه در این ساختار ، ترکیب هرمی چارت سازمانی به شکلی نیمه ماتریسی به کار بسته شده است که در قالب این تجربه ارائه خواهد شد.


متن کامل مقاله ی فوق را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید :

رمز فایل : inen.co.cc

لینک کمکی :

منبع : انجمن نت ایران

مقالات مرتبط :
- طراحی و پیاده سازی سیستم نت جامع TPM در شركت نساجی بابكان
- نت پیشگیرانه با در نظر گرفتن قابلیت دسترسی مولفه ها (مطالعه موردی كوره های دوار سیمان)