تبلیغات
بانک اطلاعاتی مهندسی صنایع

  • مدیریت

با توجه به اینکه سایت های آپلود سنتر اکثرا ف ی ل ت ر  شده اند ، لذا عکس ها و بعضی از فایل های موجود دچار مشکل است ، با عرض پوزش از شما ، در اسرع وقت لینک ها را اصلاح خواهیم کرد.

-  چنانچه در دانلود مقالات ، جزوه ها و ... موجود با مشکلی مواجه شدید ، میتوانید از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات مربوط به همان مطلب ، درخواست لینک دانلود دیگر نمایید

شبیه سازی ، مهندسی به کمک کامپیوتر و فرآیند توسعه محصول

 

عنوان مقاله : شبیه سازی ، مهندسی به کمک کامپیوتر و فرآیند توسعه محصول

نویسنده : محمودرضا تحویلی

گرد آوری و تنظیم : مانوئل ا.در این نوشتار مزایا و كاركردهای شبیه سازی و مهندسی به کمک کامپیوتر ( CAE ) در تدوین و توسعه فرآیند توسعه محصول و ساختار مهندسی شركت ها بیان گردیده و ضرورت كاربرد آنها در صنایع داخلی ایران شرح داده شده است.

برای مطالعه ی کامل این مقاله بروی ادامه مطلب کلیک نمایید ...


چكیده

 بسیاری از شركت ها بخصوص در صنعت اتومبیل كه سیكل رساندن محصول به بازار اهمیت حیاتی دارد، از میزان تست كردن كاسته و به میزان شبیه سازی افزود ه اند و حتی در بعضی موارد، استفاده از شبیه سازی، نیاز به تست كردن را از میان برده است.

در این نوشتار مزایا و كاركردهای شبیه سازی و مهندسی به کمک کامپیوتر ( CAE ) در تدوین و توسعه فرآیند توسعه محصول و ساختار مهندسی شركت ها بیان گردیده و ضرورت كاربرد آنها در صنایع داخلی ایران شرح داده شده است.


پی نوشت

Computer Aided Engineering  : CAE


متن کامل این مقاله را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید.


منبع : مهندسی خودرو و صنایع وابسته ( ضمیمه اهنامه اندیشه گستر سایپا )


 

مقالات مرتبط :
- راهنمای آموزشی نرم افزار Enterprise Dynamics + دانلود آخرین ورژن نرم افزار
- شبیه سازی ، كمك به مدیران برای تصمیم گیری