تبلیغات
بانک اطلاعاتی مهندسی صنایع

  • مدیریت

با توجه به اینکه سایت های آپلود سنتر اکثرا ف ی ل ت ر  شده اند ، لذا عکس ها و بعضی از فایل های موجود دچار مشکل است ، با عرض پوزش از شما ، در اسرع وقت لینک ها را اصلاح خواهیم کرد.

-  چنانچه در دانلود مقالات ، جزوه ها و ... موجود با مشکلی مواجه شدید ، میتوانید از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات مربوط به همان مطلب ، درخواست لینک دانلود دیگر نمایید

اعمال حداکثر نقش NPV با عوامل نزول/افزایش یافته برای مدل مقیاس محصول انعطاف پذیر (ترجمه مقاله)

 

عنوان مقاله : اعمال حداکثر نقش NPV با عوامل نزول/افزایش یافته برای مدل مقیاس محصول انعطاف پذیر

نویسنده : ستار نقیبی ( مترجم )

گرد آوری و تنظیم : مانوئل ا.


NPV ( ارزش خالص فعلی )  هزینه کلی پیش بینی شده را تحت نقض کلی بدست آورده و زمان توزیع را اصلاح می کند و ویژگی های مجانبش را از طریق اختلال فوری تنزیل یافته در مدل EOQ امتحان و آزمایش می کند.

برای مطالعه ی کامل این مقاله بروی ادامه مطلب کلیک نمایید ...

چکیده

روش NPV معمولا می تواند در تصمیم گرفتن ، عملی شود و شرایط مناسب که فرض شده اند را ثابت و مشخص کند . روش فوق را به عنوان رویکردی برای تعیین مقادیر کمی صنعتی اقتصاد برای سیستم تولیدی نامعتبر بیش از حد نامحدود افقی طراحی شده ، شناخته و بازیابی کرده است ، NPV هزینه کلی پیش بینی شده را تحت نقض کلی بدست آورده و زمان توزیع را اصلاح می کند و ویژگی های مجانبش را از طریق اختلال فوری تنزیل یافته در مدل EOQ امتحان و آزمایش می کند.


پی نوشت 

Net Present Value  : NPV


تذکر : مقاله ی فوق ترجمه ی مقاله ی Applying the maximum NPV rule with discounted/growth factors to a flexible production scale model می باشد که بصورت رایگان برای شما عزیزان گرد آوری کرده ام .


متن کامل این مقاله را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید.

رمز فایل : inen.mihanblog.com

منبع : سایت Knowclub

مقالات مرتبط :
- Applying the maximum NPV rule with discounted/growth factors to a flexible production scale model
- متدلوژی RUP چیست ؟