تبلیغات
بانک اطلاعاتی مهندسی صنایع

  • مدیریت

با توجه به اینکه سایت های آپلود سنتر اکثرا ف ی ل ت ر  شده اند ، لذا عکس ها و بعضی از فایل های موجود دچار مشکل است ، با عرض پوزش از شما ، در اسرع وقت لینک ها را اصلاح خواهیم کرد.

-  چنانچه در دانلود مقالات ، جزوه ها و ... موجود با مشکلی مواجه شدید ، میتوانید از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات مربوط به همان مطلب ، درخواست لینک دانلود دیگر نمایید

امكان سنجی مقدماتی طرح تولید شیرهای رگلاتور آبگرمكن

 

عنوان مقاله : امكان سنجی مقدماتی طرح تولید شیرهای رگلاتور آبگرمكن

نویسنده : شركت طرح و احداث پایدار

گرد آوری و تنظیم : مانوئل ا.گزارش حاضر مطالعات امكان سنجی مقدماتی تولید شیر رگلاتور آبگرمكن می باشد . این مطالعات در قالب متدولوژی مطالعات امكان سنجی تهیه گردیده است و ...

برای مطالعه ی کامل این مقاله بروی ادامه مطلب کلیک نمایید ...


مطالعات امكان سنجی، مطالعات كارشناسی است كه قبل از اجرای طرح های سرمایه گذاری اقتصادی انجام می گیرد. در این مطالعات از نگاه بازار، فنی و مالی و اقتصادی طرح مورد بررسی و آنالیز قرار گرفته و نتایج حاصل از آن به عنوان مبنایی برای تصمیم گیری سرمایه گذاران مورد استفاده قرار می گیرد.

گزارش حاضر مطالعات امكان سنجی مقدماتی تولید شیر رگلاتور آبگرمكن می باشد . این مطالعات در قالب متدولوژی مطالعات امكان سنجی ته یه گردیده است و مطابق متدولوژی فوق ،ابتدا محصول مورد مطالعه به طور دقیق معرفی شده و سپس بررسی های لازم روی بازار آن صورت خواهد گرفت و در ادامه مطالعات فنی در خصوص چگونگی تولید و امكانات سخت و نرم افزاری مورد نیاز نیز شناسایی شده و در نهایت ظرفیت های اقتصادی و حجم سرمایه گذاری مورد نیاز بر ای اجرای طرح برآورد و ارائه خواهد شد تا با استفاده از آن سرمایه گذران و علاقه مندان محترم بتوانند كل یه اطلاعات مورد ن یاز را كسب و در جهت انجام سرمایه گذاری اقتصاد ی با دید باز و مسیر شفاف اقدام نمایند.

امید است این مطالعات كمكی هرچند كوچك در راستا ی توسعه صنعتی كشورمان بعمل بیاورد.


متن کامل مقاله ی فوق را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید :

لینک کمکی :مقالات مرتبط :
- طرح توجیهی تولید نان فانتزی
- راهنمای مطالعه بازار و بازاریابی در امکان سنجی طرح های صنعتی