تبلیغات
بانک اطلاعاتی مهندسی صنایع

  • مدیریت

با توجه به اینکه سایت های آپلود سنتر اکثرا ف ی ل ت ر  شده اند ، لذا عکس ها و بعضی از فایل های موجود دچار مشکل است ، با عرض پوزش از شما ، در اسرع وقت لینک ها را اصلاح خواهیم کرد.

-  چنانچه در دانلود مقالات ، جزوه ها و ... موجود با مشکلی مواجه شدید ، میتوانید از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات مربوط به همان مطلب ، درخواست لینک دانلود دیگر نمایید

نمونه آزمون های آنلاین استخدامی شركت مشاوره Bain

 

عنوان مقاله : نمونه آزمون های آنلاین استخدامی شركت مشاوره Bain

نویسنده :

گرد آوری و تنظیم : مانوئل ا.


آزمون های فوق که توسط شركت معتبر مشاوره Bain فراهم شده ، محکی مفید برای سنجش سطح دانش و  تجربه و مدیریت ما بر تصمیم گیری در شرایط بحرانی خواهد بود.

برای مطالعه ی کامل این مقاله بروی ادامه مطلب کلیک نمایید ...شركت مشاوره Bain كه یكی از شركت‌های برتر مشاوره مدیریت در دنیا است، سایتی برای آشنایی كسانی كه علاقه‌مند به همكاری با این شركت هستند با سیستم استخدامی خود درست كرده و در آن سه تا كیس را برای تحلیل گذاشته است.

قطعا این آزمون‌ها برای سنجش سطح دانش و تجربه فرد بسیار مفید خواهند بود. این آزمون‌ها را در سایت زیر ببینید :در این صفحه و در قسمت پایین آن سه كیس زیر را می‌بینید:

Personal Care Co ،Office Vending Services و Utility marketing strategy: video practice case.

در مورد هر كیس مسئله‌ای برای تصمیم‌گیری در یك شركت مطرح می‌شود و سپس از شما چند سؤال در مورد آن مسئله پرسیده می‌شود. پس از پاسخ دادن به هر سؤال، جواب Bain به آن پرسش به صورت تشریحی ارایه می‌شود و در همان صفحه، پاسخی كه شما به آن سؤال داده‌اید نیز نمایش داده می‌شود تا امكان مقایسه فراهم شود. سؤال نهایی نیز عبارت است از: انتخاب یك گزینه تصمیم‌گیری برای پیشنهاد به مشتری (یعنی همان هدف نهایی كار مشاوره.)

البته فرض بر این گذاشته شده است كه چون شما امكان مقایسه پاسخ خودتان با پاسخ واقعی را دارید، ارزیابی مورد نظر را خودتان انجام خواهید داد. پس انتظار نداشته باشید در آخر این آزمون از شما تقدیر و تشكر شود و از شما برای كار كردن در شركت بین دعوت به عمل بیاید! 

قابل ذکر است تمامی سئوالات این آزمون به زبان انگلیسی بوده که طبعا تست خوبی هم برای زبان تخصصی خودتان خواهد بود


موفق باشید ...


با تشکر از مدیریت وبلاگ گزاره ها

مقالات مرتبط :
- پانزده پرسش متداول در مصاحبه های استخدامی