تبلیغات
بانک اطلاعاتی مهندسی صنایع

  • مدیریت

با توجه به اینکه سایت های آپلود سنتر اکثرا ف ی ل ت ر  شده اند ، لذا عکس ها و بعضی از فایل های موجود دچار مشکل است ، با عرض پوزش از شما ، در اسرع وقت لینک ها را اصلاح خواهیم کرد.

-  چنانچه در دانلود مقالات ، جزوه ها و ... موجود با مشکلی مواجه شدید ، میتوانید از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات مربوط به همان مطلب ، درخواست لینک دانلود دیگر نمایید

توسعه و تحلیل مدل كنترل موجودی EPQ با دریافت های چندگانه

 

عنوان مقاله : توسعه و تحلیل مدل كنترل موجودی EPQ با دریافت های چندگانه

نویسنده : سیدحمیدرضا پسندیده

گرد آوری و تنظیم : مانوئل ا.مقاله ارائه شده به توسعه مدل پرداخته و فرض تحویل سفارش با نرخ ثابت و پیوسته را در نظر نمی گیرد و فرض می كند كه سفارش را می توان بصورت بسته های چند تایی تحویل گرفت.

برای مطالعه ی کامل این مقاله بروی ادامه مطلب کلیک نمایید ...


چکیده

مدل مقدار اقتصادی تولید ( EPQ) یكی از مدلهای كلاسیك كنترل موجودی می باشد كه بطور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. مدل EPQ دارای فرضیات مختلفی می باشد كه استفاده از آن را در شرایط واقعی محدود می كند.

مقاله ارائه شده به توسعه مدل پرداخته و فرض تحویل سفارش با نرخ ثابت و پیوسته را در نظر نمی گیرد و فرض می كند كه سفارش را می توان بصورت بسته های چند تایی تحویل گرفت.

در شرایط جدید، هزینه های EPQ محاسبه شده و مدلسازی جدید ارائه می شود.همچنین برای محاسبه مقدار بهینه سفارش و نقطه سفارش نیز یك الگوریتم ارائه می شود.


پی نوشت :

Economic Production Quantity:EPQ


متن کامل مقاله ی فوق را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید :


مقالات مرتبط :
- برنامه ریزی مواد مورد نیاز ( MRP ) چیست ؟
- مقدار اقتصادی تولید با یک دستگاه و در نظر گرفتن هزینه صف اقلام معیوب برای تعمیر