تبلیغات
بانک اطلاعاتی مهندسی صنایع

  • مدیریت

با توجه به اینکه سایت های آپلود سنتر اکثرا ف ی ل ت ر  شده اند ، لذا عکس ها و بعضی از فایل های موجود دچار مشکل است ، با عرض پوزش از شما ، در اسرع وقت لینک ها را اصلاح خواهیم کرد.

-  چنانچه در دانلود مقالات ، جزوه ها و ... موجود با مشکلی مواجه شدید ، میتوانید از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات مربوط به همان مطلب ، درخواست لینک دانلود دیگر نمایید

کاربرد منطق فازی در مهندسی خودرو

 

عنوان مقاله : کاربرد منطق فازی در مهندسی خودرو

نویسنده : رضا بنی رضی مطلق

گرد آوری و تنظیم : مانوئل ا.توجه این مقاله معطوف به کاربرد منطق فازی در سیستم های ترمز ضد قفل ، کنترل موتور ، تعویض دنده ی اتوماتیک و فرمان ضد لغزش است.

برای مطالعه ی کامل این مقاله بروی ادامه مطلب کلیک نمایید ...


چکیده

مهندسی خودرو یکی از زمینه های جذاب کاربرد منطق فازی محسوب می شود و این مقاله قصد دارد آخرین دستاورد های موجود در این زمینه را شناسایی و معرفی نماید . تاکید مقاله بر روشن سازی قابلیت های منطق فازی در مواجهه با سیستم های متنوع مطرح در مهندسی خودرو و نقش آن در ارتقا و توسعه این سیستم ها می باشد . خواهیم دید که در سایه ی استفاده از منطق فازی میتوان ، ضمن برخوردار نمودن این سیستم ها از قابلیت هوشمند ، سبب کاهش حجم برنامه های کنترل نهایی شده و در نتیجه سرعت اجرای حلقه های کنترلی را افزایش داد .

توجه این مقاله معطوف به کاربرد منطق فازی در سیستم های ترمز ضد قفل ، کنترل موتور ، تعویض دنده ی اتوماتیک و فرمان ضد لغزش است . 


متن کامل مقاله ی فوق را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید :

مقالات مرتبط :
- منطق فازی ( Fuzzy Logic ) چیست ؟
- برخی از كاربرد های منطق فازی در اتوماسیون صنعتی