تبلیغات
بانک اطلاعاتی مهندسی صنایع

  • مدیریت

با توجه به اینکه سایت های آپلود سنتر اکثرا ف ی ل ت ر  شده اند ، لذا عکس ها و بعضی از فایل های موجود دچار مشکل است ، با عرض پوزش از شما ، در اسرع وقت لینک ها را اصلاح خواهیم کرد.

-  چنانچه در دانلود مقالات ، جزوه ها و ... موجود با مشکلی مواجه شدید ، میتوانید از طریق فرم تماس با ما یا قسمت نظرات مربوط به همان مطلب ، درخواست لینک دانلود دیگر نمایید

مراحل پیاده سازی نظام مدیریت عملكرد

 

عنوان مقاله : گسترش مدیریت عملكرد ناب و دستیابی به اهداف آن

نویسندگان : حسین عموزاد خلیلی ، مهدی رنجبر بورانی ، محمد میرزاحسینیان

گرد آوری و تنظیم : مانوئل ا.در این مقاله ابتدا به تحلیل و بررسی ریشه و علل ضعف مدیران عملكرد امروزی پرداخته ، فرآیند تحول به سمت ناب شدن سازمان و گام های دسترسی به عملكرد ناب و الزامات ایجاد مدیریت عملكرد ناب ارائه شده است.

برای مطالعه ی کامل این مقاله بروی ادامه مطلب کلیک نمایید ...


چكیده :

امروزه اصلی ترین مباحثی كه در رابطه با مدیریت یك مجموعه مطرح می باشد، برنامه ریزی صحیح، نگرش به توسعه ، تصمیم درست در شرایط متغیر، بهبود مستمر، رضایت و حفظ كرامت كلیه ذینفعان، تعالی و رسیدن به سطح ناب است. تمركز بر جریان ارزش، تكوین ساختار ناب، رفتار سازمانی و كاربرد مقدمات ناب می تواند زمینه ساز یك مدیریت عملكرد ناب باشد.

در این مقاله ابتدا به تحلیل و بررسی ریشه و علل ضعف مدیران عملكرد امروزی پرداخته شده است و سپس فرآیند تحول به سمت ناب شدن سازمان و گام های دسترسی به عملكرد ناب ارائه شده است. همچنین الزامات ایجاد مدیریت عملكرد ناب، شرایط لازم و نحوه اداره كردن، ارزیابی، رسیدن به اهداف آرمانی و چگونگی توسعه آن نیز بیان گردیده. آنگاه میزان افزایش بازدهی و درصد رضایت ذینفعان تحلیل شده است.


متن کامل مقاله ی فوق را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید.

مقالات مرتبط :
- مدیریت عملکرد (Performance Management) چیست ؟
- چرخه مدیریت بهبود بهره وری در سازمانهای تولیدی
- مدل کشف و بهبود علل خطاهای بحرانی بر پایه تکنیک FMEA و اصول تفکر ناب